MENU
O NAS
Jesteś w: Strona główna / O nas

O nas

Spółka Jawna Your Bankers została założona przez Sebastiana Nowaka i stanowi dziś zespół złożony z wyspecjalizowanych doradców kredytowych i finansowych należących do najlepszych. Wieloletnie doświadczenie oraz rozległa wiedza branżowa pozwalają nam na pomaganie klientom w najszerszym możliwym wymiarze, niezależnie od tego, jak trudna jest ich sytuacja. 
Your Bankers powstała z inicjatywy ludzi – i dla ludzi działa. Jednym z naszych głównych założeń realizowanych z sukcesem jest podejście pro-klienckie. Nie skreślamy potencjalnych klientów, nawet jeśli zrobiły to banki lub inne instytucje. Umiemy i lubimy pomagać ludziom i ich finansom.

Sebastian Nowak

Założyciel firmy, Prezes

Wykształcenie:

Absolwent ekonomii i zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

Doświadczenie zawodowe:

Od 2010 związany z biznesem i branżą finansową, jego kariera obejmuje branże od mediów przez inwestycje giełdowe aż po bankowość i finanse.

W budowaniu firmy jest perfekcjonistą w każdym obszarze działania. Dotyczy to zarówno obsługi klientów - nawet tych znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji finansowej – jak i budowania solidnych i profesjonalnych zespołów ludzi. Dzięki temu firma szczyci się ogromną liczbą stałych i zadowolonych klientów, którzy wracają i szerzą dobre słowo o usługach Your Bankers.

Zainteresowania:

Motywacja i rozwój osobisty

Paweł Boś

Dyrektor ds. sprzedaży

Wykształcenie:

Absolwent studiów magisterskich na SGGW- wydział ekonomiczny

Doświadczenie zawodowe:

Od 2012r. pracował w instytucjach finansowych takich jak Idea Bank, TaxCare, Expander. W Your Bankers pracuje od samego początku istnienia firmy.

Mocne strony Pawła to: sumienność, wytrwałość w dążeniu do celu, profesjonalizm. Dzięki tym cechom oraz bogatemu doświadczeniu w operacjach i działaniach na rynku kredytowym zajmuje stanowisko dyrektorskie.

Zainteresowania:

Motoryzacja, rynek kredytowy

Oliwia Kubiak

Menedżer zespołu sprzedaży

Wykształcenie:

Absolwentka studiów Akademii Leona Koźmińskiego, kierunek- Zarządzanie.

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie zdobywane przez Oliwię, od początku kariery zawodowej ukierunkowane było na branżę finansową, w szczególności na inwestycje, sprzedaż oraz zarządzanie zespołem. Do pracy z ludźmi podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Od dwóch lat związana z Your Bankers, w tym czasie awansowała na głównego menedżera. Specjalizuje się w finansowaniu małych i średnich przedsiębiorstw oraz w zarządzaniu i rozwoju zespołu sprzedaży. Poza branżą finansową interesuje się startupami z segmentu innowacji ekonomicznych.

Zainteresowania:

Motoryzacja, foto-modeling, literatura piękna, ekonomia