MENU
OPINIE
Jesteś w: Strona główna / Opinie

Opinie

 
Zaufało nam już 1000 klientów
 
Pozyskaliśmy finansowanie dla klientów na łączną kwotę 150 000 000 zł
Opinie
Od 20 lat prowadzę firmę związaną z produkcją i sprzedażą doniczek. Często zdarzają się sytuacje w których kontrahenci przedłużają płatność faktur w nieskończoność. Potrzebowałam dużego limitu w koncie na dobrych warunkach. Your Bankers pomogło mi szybko i skutecznie znaleźć finansowanie doskonale do pasowane do moich potrzeb. Przez ostatnie 2 lata korzystałam jeszcze kila razy z ich usług. Teraz już nawet nie podejmuje dużych decyzji finansowych bez ich wsparcia.
Ewa 65 lat, Warszawa
Opinie
W 2011 zająłem się handlem kosmetykami do obuwia z dużymi sieciami spożywczymi, jest to branża sezonowa co za tym idzie potrzebowałem taniego kredytu na poszerzenie oferty o kosmetyki do pielęgnacji ciała. Jestem dość zabieganą osobą i zależało mi na uproszczonej procedurze kredytowej wtedy na ratunek przyszła firma Your Bankers. Dzięki nim rozwinąłem swoją firmę o nowe produkty i z czystym sumieniem mogę ich polecić za sumienność i szybkość działania.
Paweł 43 lata, Warszawa
Opinie
Razem z Your Bankers pożegnałem wszystkie swoje problemy z rozwijaniem mojej działalności . Za każdym razem proponowano mi finansowanie na bardzo złych warunkach , przez co nie mogłem pozwolić sobie na duże inwestycje budowlane. Po interwencji doradcy moje drobne kredyty zostały skonsolidowane oraz dostałem dodatkową gotówkę na bardzo dobrych warunkach. Gdy wśród swoich znajomych słyszę tematy kredytów, od razu podaję numer do Your Bankers.
Radosław 35 lat, Łódź
Opinie
W 2002 roku zacząłem prowadzić firmę transportową na rynku międzynarodowym. Kilka miesięcy temu kontrahent zaproponował mi inwestycje dzięki, której zwiększył bym swoje przychody prawie dwukrotnie. Potrzebowałem na szybko ponad 100 tysięcy kredytu, na dobrych warunkach. Jedynym i największym problemem dla banków okazało się brak zaświadczenia z ZUS. Po dwóch odmowach w banku znajomy polecił mi doradcę z Your Bankers. Kontakt okazał się bardzo trafiony, doradca doradził mi ponadto jak prawidłowo prowadzić księgowość. W ciągu kilku dni udało się pozyskać gotówkę i zrealizować inwestycje. Szczerze polecam firmę Your Bankers na pomoc w nagłych przypadkach!
Andrzej 53 lat, Wrocław
Opinie
Myślałam, że przez częstą zmianę pracy nie uda mi się zakupić pierwszego auta na kredyt. Dojazdy do uczelni oraz do racy okazały się bardzo męczące bo Trójmiasto jest bardzo rozległe. W Internecie znalazłam ogłoszenie o pomocy w pozyskaniu finansowania. Zadzwoniłam, po pierwszej rozmowie doradca, wytłumaczył kilka niejasnych dla mnie terminów. Kilka godzin po później miałam gotową ofertę: okazało się, że bank w którym prowadzę rachunek bankowy ma dla mnie niewielką kwotę na oświadczenie, a drugi znacznie większą na zaświadczenie. Doradca obliczył, która opcja jest dla mnie korzystniejsza, a dziś nie martwię się o komunikacje, bo mam swoje cztery kółka.
Anna 21 lat, Gdańsk